KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16108414
*
nr 1610 8414
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Skogsmotiv. Signerad, daterad 1867. Olja på duk, 32x22 cm, yttermått inklusive ram: 38x28 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 1 april 2024
kl 19:52:09
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
31/3 01:15:59
1
300 kr
1/4 17:25:42
2
150 kr
1/4 17:25:42
1
200 kr (Budbetjänt)
1/4 17:29:13
2
250 kr
1/4 17:29:13
1
300 kr (Budbetjänt)
1/4 18:49:57
3
500 kr
1/4 19:47:00
1
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: olja olja på duk oljemålning oljemålningar skogsmotiv
-
2078 Akryl
Agneta Von Koskull. Signerad, daterad 1989. Akryl ..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 20:44
-
2042 Akvarell
+ oljemålning, 2 st, Mary Norberg, stilleben. Sign..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 18:53
-
4021 Bricka
Bemålad, 1800-tal, 60x46 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:11
-
2004 Oljemålning
Ada Otema (1910-1996), Sverige. Komposition. Signe..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 19:55
-
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 19:11
-
3099 Oljemålning
Andrzej Szlagier (1913), Polen, "Warsaw by night"...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:49
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1610 8414
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Skogsmotiv. Signerad, daterad 1867. Olja på duk, 32x22 cm, yttermått inklusive ram: 38x28 cm
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 1 april 2024 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
31/3 01:15:59 | 1 | 300 kr |
1/4 17:25:42 | 2 | 150 kr |
1/4 17:25:42 | 1 | 200 kr (Budbetjänt) |
1/4 17:29:13 | 2 | 250 kr |
1/4 17:29:13 | 1 | 300 kr (Budbetjänt) |
1/4 18:49:57 | 3 | 500 kr |
1/4 19:47:00 | 1 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: olja olja på duk oljemålning oljemålningar skogsmotiv
-
2078 Akryl
Agneta Von Koskull. Signerad, daterad 1989. Akryl ..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 20:44 -
2042 Akvarell
+ oljemålning, 2 st, Mary Norberg, stilleben. Sign..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 18:53 -
4021 Bricka
Bemålad, 1800-tal, 60x46 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:11
-
2004 Oljemålning
Ada Otema (1910-1996), Sverige. Komposition. Signe..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 19:55 -
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 19:11 -
3099 Oljemålning
Andrzej Szlagier (1913), Polen, "Warsaw by night"...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:49